Interiérové dvere Erkado

Interiérové dvere so zárubňou skladom za výhodnú cenu

Interiérové dvere POL-SKONE

Kvalita výrobkov garantovaná normou ISO 9001

Firma vznikla zlúčením švédskeho a poľského kapitálu. V tomto roku oslavuje firma POL-SKONE Sp. z o.o. 20. výročie svojho založenia. Tak ako každé výročie, i toto jubileum nás nabáda k zamysleniu nad tým, čo bolo, je a bude. Už od roku 1990 nepretržite uskutočňujeme náš hlavný cieľ – dodávať výrobky, ktoré spĺňajú očakávania našich zákazníkov.

To, že sme sa sústredili na potreby našich klientov, zaistili vysokú kvalitu výrobkov vďaka ich zhode so zavedeným systémom kvality podľa normy ISO 9001, ktorý bol potvrdený nezávislým certifikačným orgánom, a neustále zavádzali technologické inovácie, nám zabezpečilo povesť popredného výrobcu v obore stavebného stolárstva.

Poctivosť a svedomitosť

Vďaka poctivosti a svedomitosti pri spolupráci s odberateľmi a dodávateľmi získala naša firma pozíciu dôveryhodného obchodného partnera, čo potvrdzuje udelenie Zlatého certifikátu Fair Play. Naše úspechy, ako najdynamickejšie sa rozvíjajúce firmy v odbore, boli potvrdené aj profesionálmi a inštitúciami pre výskum a vývoj, o čom svedčí viac ako 90 udelených ocenení. Sme hrdí na to, že po už takmer 30 rokoch činnosti stále udávame trendy na trhu a prekvapujeme našich klientov svojou neopakovateľnosťou, originalitou a sviežosťou vzorov. Sme presvedčení, že iba dynamické a inovatívne rozširovanie ponuky umožňuje spĺňať stále rastúce požiadavky klientov, čo je naším impulzom pre ďalšiu činnosť a permanentný vývoj.

V súčasnosti máme k dispozícii 4 plne automatizované výrobné podniky, ktoré zamestnávajú viac ako osemsto ľudí. Drevo na výrobu našich produktov získavame z najlepších poľských zdrojov. V roku 2009 sme získali certifikát FSC, ktorý bol v roku 2010 rozšírený na borovicová okná vyrábané v POL-SKONE.